Lexus RX 330
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lexus RX 330 |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Lexus |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 3310 ccm |
| Výkon motoru: | 169 kW / 226 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 322.73 Nm při 3600 otáček |
| Komprese: | 10.8:1 |
| Velikost válce | 91.5 x 81.3 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Emise CO2: | 278 g/km |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2720 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1690 x 1850 x 4740 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 190 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2520 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 1085/1180 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 1751 kg |
| Objem nádrže: | 73 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 12.4 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 10.7 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 9.4 litrů na 100 kilometrů |

