Lexus RX 400h AWD
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lexus RX 400h AWD |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Lexus |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 3310 ccm |
| Výkon motoru: | 203 kW / 272 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 287.47 Nm při 4400 otáček |
| Velikost válce | 92 x 83 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Emise CO2: | 280.9 g/km |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2720 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1750 x 1850 x 4760 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 190 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5520 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 1085/1180 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 1980 kg |
| Objem nádrže: | 65 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 215/45-R17 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 215/45-R17 |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 8 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 7.6 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 8.1 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 8.7 litrů na 100 kilometrů |

