Lexus SC 300
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lexus SC 300 |
| Datum uvedení na trh: | 1992 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Lexus |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 4 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 6 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 2997 ccm |
| Výkon motoru: | 170 kW / 228 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 285 Nm při 4800 otáček |
| Komprese: | 10.2:1 |
| Velikost válce | 86 x 86 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2700 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1340 x 1800 x 4860 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 235 km/h |

