Lexus SC Cabriolet
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lexus SC Cabriolet |
| Datum uvedení na trh: | 2002 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Lexus |
| Karoserie: | Kabriolet |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 4291 ccm |
| Výkon motoru: | 210 kW / 282 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 447.48 Nm při 3500 otáček |
| Komprese: | 10.5:1 |
| Velikost válce | 91 x 82.5 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Automat, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2630 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1380 x 1830 x 4520 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 150 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4780 litrů |
| Objem nádrže: | 66 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 245/40-R18 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 245/40-R18 |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Servisní interval: | 30000 km |

