Lincoln Aviator
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lincoln Aviator |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Lincoln |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 6 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 8 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 4600 ccm |
| Výkon motoru: | 225 kW / 302 koní při 5750 otáček |
| Točivý moment: | 407 Nm při 3250 otáček |
| Velikost válce | 983 x 983 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2890 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1810 x 1880 x 4920 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 220 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5420 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 351/0 litrů |
| Objem nádrže: | 68 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.4 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 245/65-R17 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 245/65-R17 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |

