Lincoln LS
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lincoln LS |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Lincoln |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 4604 ccm |
| Výkon motoru: | 180 kW / 242 koní při 4000 otáček |
| Točivý moment: | 387.82 Nm při 4000 otáček |
| Komprese: | 10.8:1 |
| Velikost válce | 86.1 x 85.1 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2910 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1440 x 1870 x 4940 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 160 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2945 litrů |
| Objem nádrže: | 85 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 230/55-R17 |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |

