Lincoln Mark LT
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lincoln Mark LT |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Pickup dodávky |
| Výrobce: | Lincoln |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 5406 ccm |
| Výkon motoru: | 227 kW / 304 koní při 6250 otáček |
| Točivý moment: | 494.94 Nm při 3500 otáček |
| Komprese: | 9.8:1 |
| Velikost válce | 90.2 x 105.9 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 3 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 3520 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1870 x 2010 x 5690 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 210 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5750 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 507/0 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 2650 kg |
| Objem nádrže: | 114 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.4 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Sériový rozměr pneu, přední: | P265/60R18 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | P265/60R18 |
| Detaily brzd: | Antiblocking system Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Kombinovaná spotřeba: | 15.7 litrů na 100 kilometrů |

