Lotec C1000
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lotec C1000 |
| Datum uvedení na trh: | 2001 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Lotec |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 5500 ccm |
| Výkon motoru: | 638 kW / 855 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 990 Nm při 3900 otáček |
| Velikost válce | 81 x 63 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozměry (v x š x d): | 1150 x 2010 x 4300 mm |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 265/40-R17 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 335/35-R17 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |

