Lotec Sirius
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lotec Sirius |
| Datum uvedení na trh: | 2001 |
| Kategorie: | Prototyp / Koncept |
| Výrobce: | Lotec |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V12 |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 5987 ccm |
| Výkon motoru: | 896 kW / 1201 koní při 6800 otáček |
| Točivý moment: | 1346 Nm při 3400 otáček |
| Velikost válce | 81 x 63 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozměry (v x š x d): | 1130 x 2090 x 4130 mm |
| Aerodynamický koeficient: | 0.4 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |

