Lotec Testa de Oro
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lotec Testa de Oro |
| Datum uvedení na trh: | 1997 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Lotec |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 4942 ccm |
| Výkon motoru: | 560 kW / 751 koní při 6400 otáček |
| Točivý moment: | 900 Nm při 5000 otáček |
| Velikost válce | 82 x 78 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 347 km/h |

