Mahindra Armada
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Mahindra Armada |
| Datum uvedení na trh: | 1995 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Mahindra |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 2300 ccm |
| Výkon motoru: | 56 kW / 75 koní při 4500 otáček |
| Točivý moment: | 165 Nm při 1500 otáček |
| Velikost válce | 94 x 94 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |

