Mahindra Bolero Single Cab 4x4
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Mahindra Bolero Single Cab 4x4 |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Mahindra |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 2498 ccm |
| Výkon motoru: | 70 kW / 94 koní při 4150 otáček |
| Točivý moment: | 210 Nm při 2500 otáček |
| Velikost válce | 88.9 x 71.1 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Druh paliva: | Nafta |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 3020 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1890 x 1820 x 4930 mm |
| Pohotovostní hmotnost: | 1765 kg |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 235/75R15 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 235/75R15 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |

