Mahindra Scorpio 2.6 GLX Turbo 4x4
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Mahindra Scorpio 2.6 GLX Turbo 4x4 |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Mahindra |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 2607 ccm |
| Výkon motoru: | 78 kW / 105 koní při 3800 otáček |
| Točivý moment: | 255 Nm při 1800 otáček |
| Velikost válce | 94 x 94 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Druh paliva: | Nafta |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2040 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1790 x 0 x 3360 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2940 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 1865 kg |
| Objem nádrže: | 55 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 235/75R15 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 235/75R15 |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |

