Mahindra Scorpio
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Mahindra Scorpio |
| Datum uvedení na trh: | 2002 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Mahindra |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 2609 ccm |
| Výkon motoru: | 82 kW / 110 koní při 3800 otáček |
| Točivý moment: | 260 Nm při 1800 otáček |
| Velikost válce | 94 x 94 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Nafta |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2690 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 190 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4750 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |

