Maserati Coupe GT
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Maserati Coupe GT |
| Datum uvedení na trh: | 2004 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Maserati |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 4 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 4244 ccm |
| Výkon motoru: | 298 kW / 400 koní při 7000 otáček |
| Točivý moment: | 451 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 11.1:1 |
| Velikost válce | 92 x 80 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2670 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1310 x 1830 x 4530 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2435 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 300/0 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 2400 kg |
| Objem nádrže: | 88 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 235/40-R18 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 235/40-R18 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 4.9 s |
| Spotřeba ve měste: | 19.6 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 18.1 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 13.8 litrů na 100 kilometrů |








