Maserati Quattroporte Executive GT
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Maserati Quattroporte Executive GT |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Maserati |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 4243 ccm |
| Výkon motoru: | 298 kW / 400 koní při 7250 otáček |
| Točivý moment: | 442.06 Nm při 4750 otáček |
| Velikost válce | 92 x 79.8 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 3070 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1440 x 1900 x 5060 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3426 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 428/315 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 1984 kg |
| Objem nádrže: | 90 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 235/40-R18 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 235/40-R18 |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 19.6 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 16.8 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 13.1 litrů na 100 kilometrů |

