Maserati Spyder Cambiocorsa
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Maserati Spyder Cambiocorsa |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Maserati |
| Karoserie: | Kabriolet |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 4244 ccm |
| Výkon motoru: | 291 kW / 390 koní při 4500 otáček |
| Točivý moment: | 451 Nm při 4500 otáček |
| Velikost válce | 92 x 80 mm |
| Systém paliva: | Indirect injection, multi point |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2450 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1310 x 1830 x 4310 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4840 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 300/0 litrů |
| Objem nádrže: | 88 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 283 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 5 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 18.6 litrů na 100 kilometrů |

