Matra-Simca Bagheera 1.4
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Matra-Simca Bagheera 1.4 |
| Datum uvedení na trh: | 1977 |
| Kategorie: | Malá auta s nízkou spotřebou |
| Výrobce: | Matra-Simca |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 3 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 1442 ccm |
| Výkon motoru: | 64 kW / 86 koní při 5800 otáček |
| Točivý moment: | 108 Nm při 3200 otáček |
| Velikost válce | 76.7 x 78 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2380 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1230 x 1740 x 4020 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 180 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4110 litrů |
| Objem nádrže: | 60 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 155/80-R13 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 155/80-R13 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |

