Matra-Simca M 530
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Matra-Simca M 530 |
| Datum uvedení na trh: | 1971 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Matra-Simca |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V4 |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1699 ccm |
| Výkon motoru: | 54 kW / 72 koní při 4800 otáček |
| Točivý moment: | 128 Nm při 2800 otáček |
| Velikost válce | 76.7 x 70 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2570 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1210 x 1630 x 4200 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4140 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.4 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |

