Matra-Simca M 660
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Matra-Simca M 660 |
| Datum uvedení na trh: | 1970 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Matra-Simca |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Výkon motoru: | 54 kW / 72 koní při 4800 otáček |
| Točivý moment: | 128 Nm při 2800 otáček |
| Velikost válce | 76.7 x 70 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |

