Matra-Simca Murena
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Matra-Simca Murena |
| Datum uvedení na trh: | 1982 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Matra-Simca |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1592 ccm |
| Výkon motoru: | 69 kW / 92 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 136 Nm při 3200 otáček |
| Velikost válce | 82 x 87 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2440 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1230 x 1760 x 4080 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4260 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |

