Mazda 1000
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Mazda 1000 |
| Datum uvedení na trh: | 1970 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Mazda |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 987 ccm |
| Výkon motoru: | 37 kW / 50 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 77 Nm při 3500 otáček |
| Velikost válce | 78.1 x 83 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2270 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1400 x 1490 x 3800 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 180 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3340 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |

