Mazda 2 1.4i Exclusive
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Mazda 2 1.4i Exclusive |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Minivan |
| Výrobce: | Mazda |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1388 ccm |
| Výkon motoru: | 60 kW / 80 koní při 5700 otáček |
| Točivý moment: | 124 Nm při 3500 otáček |
| Komprese: | 11:1 |
| Velikost válce | 76 x 76.5 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín bezolovnatý 95 |
| Emise CO2: | 179 g/km |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2500 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1550 x 1690 x 3930 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4350 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 267/1044 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 1495 kg |
| Objem nádrže: | 45 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 175/65R14T |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 175/65R14T |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 6 (Optional front air bags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 164 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 14.2 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 6.6 litrů na 100 kilometrů |
| Servisní interval: | 20000 km |










