Mazda 3 1.6 CD Comfort
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Mazda 3 1.6 CD Comfort |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Obytné auta |
| Výrobce: | Mazda |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1560 ccm |
| Výkon motoru: | 82 kW / 110 koní při 4000 otáček |
| Točivý moment: | 240 Nm při 1750 otáček |
| Komprese: | 18.3:1 |
| Velikost válce | 75 x 88.3 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Nafta |
| Emise CO2: | 179 g/km |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2650 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1470 x 1760 x 4500 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4350 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 413/413 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 1675 kg |
| Objem nádrže: | 55 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 195/65R15H |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 195/65R15H |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 185 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 11.3 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 5 litrů na 100 kilometrů |
| Servisní interval: | 20000 km |










