Mazda 3 2.0 Sport Individual
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Mazda 3 2.0 Sport Individual |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Mazda |
| Karoserie: | Hatchback |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1998 ccm |
| Výkon motoru: | 105 kW / 141 koní při 6500 otáček |
| Točivý moment: | 182 Nm při 4500 otáček |
| Komprese: | 10:1 |
| Velikost válce | 87.5 x 83.1 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Emise CO2: | 209 g/km |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2650 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1490 x 0 x 4710 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3480 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 300/635 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 1962 kg |
| Objem nádrže: | 55 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 205/50R17 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 205/50R17 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | ABS |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Kombinovaná spotřeba: | 8.5 litrů na 100 kilometrů |










