Mazda 3 i
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Mazda 3 i |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Mazda |
| Karoserie: | Hatchback |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1999 ccm |
| Výkon motoru: | 113 kW / 152 koní při 6500 otáček |
| Točivý moment: | 183.06 Nm při 4500 otáček |
| Velikost válce | 87.5 x 83.1 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2650 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1470 x 1760 x 4540 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 150 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2662 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 323/0 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 1223 kg |
| Objem nádrže: | 55 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 195/65-R15 |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 8.4 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 7.6 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 6.7 litrů na 100 kilometrů |
| Servisní interval: | 20000 km |










