Mazda Luce
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Mazda Luce |
| Datum uvedení na trh: | 1970 |
| Kategorie: | Malá auta s nízkou spotřebou |
| Výrobce: | Mazda |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1490 ccm |
| Výkon motoru: | 53 kW / 71 koní při 5500 otáček |
| Točivý moment: | 118 Nm při 2800 otáček |
| Velikost válce | 78 x 83 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2510 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1420 x 1640 x 4380 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 160 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4070 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.4 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |

