MCC Forfour 1.3
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | MCC Forfour 1.3 |
| Datum uvedení na trh: | 2003 |
| Kategorie: | Malá auta s nízkou spotřebou |
| Výrobce: | MCC |
| Karoserie: | Sedan / saloon |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1331 ccm |
| Výkon motoru: | 70 kW / 94 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 125 Nm při 4000 otáček |
| Komprese: | 10.5:1 |
| Velikost válce | 75 x 75.4 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2510 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1460 x 1690 x 3760 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2730 litrů |
| Objem nádrže: | 47 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 170/65-R14 |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 176 km/h |

