MCC Forfour 1.5
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | MCC Forfour 1.5 |
| Datum uvedení na trh: | 2004 |
| Kategorie: | Malá auta s nízkou spotřebou |
| Výrobce: | MCC |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1499 ccm |
| Výkon motoru: | 81 kW / 109 koní při 5250 otáček |
| Točivý moment: | 148 Nm při 2250 otáček |
| Velikost válce | 86.4 x 86.4 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozměry (v x š x d): | 1460 x 1690 x 3760 mm |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

