MCC ForFour
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | MCC ForFour |
| Datum uvedení na trh: | 2004 |
| Kategorie: | Malá auta s nízkou spotřebou |
| Výrobce: | MCC |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 3 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1124 ccm |
| Výkon motoru: | 56 kW / 75 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 102 Nm při 3500 otáček |
| Velikost válce | 86.4 x 86.4 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozměry (v x š x d): | 1460 x 1690 x 3760 mm |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 175/65-R14 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 175/65-R14 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

