MCC Smart
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | MCC Smart |
| Datum uvedení na trh: | 1997 |
| Kategorie: | Malý vůz |
| Výrobce: | MCC |
| Karoserie: | Sedan / saloon |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 3 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 599 ccm |
| Výkon motoru: | 41 kW / 55 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 80 Nm při 2000 otáček |
| Velikost válce | 635 x 63 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 129 km/h |

