MCC Smart Coupe
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | MCC Smart Coupe |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Malá auta s nízkou spotřebou |
| Výrobce: | MCC |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 3 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vzadu, příčný |
| Objem motoru: | 698 ccm |
| Výkon motoru: | 61 kW / 82 koní při 5250 otáček |
| Točivý moment: | 112 Nm při 2250 otáček |
| Velikost válce | 86.4 x 86.4 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2370 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1200 x 1630 x 3440 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3820 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.4 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 185/55-R16 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 185/55-R16 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

