MCC Smart Crossblade
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | MCC Smart Crossblade |
| Datum uvedení na trh: | 2001 |
| Kategorie: | Malý vůz |
| Výrobce: | MCC |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 3 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vzadu, příčný |
| Objem motoru: | 599 ccm |
| Výkon motoru: | 45 kW / 61 koní při 5250 otáček |
| Točivý moment: | 89 Nm při 2250 otáček |
| Velikost válce | 635 x 63 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Automat, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 1820 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1460 x 1560 x 2600 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2730 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 135 km/h |

