MCC Smart Forfour 1.5 Softouch Plus
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | MCC Smart Forfour 1.5 Softouch Plus |
| Datum uvedení na trh: | 2003 |
| Kategorie: | Malá auta s nízkou spotřebou |
| Výrobce: | MCC |
| Karoserie: | Sedan / saloon |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1499 ccm |
| Výkon motoru: | 79 kW / 107 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 145 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 10.5:1 |
| Velikost válce | 75 x 84.8 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Automat, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2510 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1460 x 1690 x 3760 mm |
| Objem nádrže: | 47 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

