MCC Smart & Pulse City Coupe
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | MCC Smart & Pulse City Coupe |
| Datum uvedení na trh: | 1998 |
| Kategorie: | Malý vůz |
| Výrobce: | MCC |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 3 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vzadu, příčný |
| Objem motoru: | 599 ccm |
| Výkon motoru: | 41 kW / 54 koní při 5250 otáček |
| Točivý moment: | 80 Nm při 2000 otáček |
| Komprese: | 9.5:1 |
| Velikost válce | 635 x 63 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 1820 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1560 x 1520 x 2510 mm |
| Objem nádrže: | 22 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 135/70-R15 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 175/55-R15 |
| Přední brzdy: | Diskové, 280 mm |
| Zadní brzdy: | Bubnové, 200 mm |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 135 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 17.2 s |
| Spotřeba ve měste: | 5.8 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 4.8 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 4.2 litrů na 100 kilometrů |

