MCC Smart Roadster Concept
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | MCC Smart Roadster Concept |
| Datum uvedení na trh: | 1999 |
| Kategorie: | Prototyp / Koncept |
| Výrobce: | MCC |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 3 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vzadu, příčný |
| Objem motoru: | 599 ccm |
| Výkon motoru: | 41 kW / 55 koní při 5250 otáček |
| Točivý moment: | 80 Nm při 2000 otáček |
| Komprese: | 9.5:1 |
| Velikost válce | 635 x 63 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Automat, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2280 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1180 x 1610 x 3230 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 205/40-R17 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 205/40-R17 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

