McLaren F1
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | McLaren F1 |
| Datum uvedení na trh: | 1994 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | McLaren |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 3 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V12 |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 6062 ccm |
| Výkon motoru: | 474 kW / 636 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 881.4 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 10.5:1 |
| Velikost válce | 86.4 x 86.4 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2720 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1150 x 1830 x 4300 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 140 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4940 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 371 km/h |

