McLaren F1 GTR
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | McLaren F1 GTR |
| Datum uvedení na trh: | 1995 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | McLaren |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 3 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V12 |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 6063 ccm |
| Výkon motoru: | 474 kW / 636 koní při 7400 otáček |
| Točivý moment: | 715 Nm při 4500 otáček |
| Velikost válce | 86.1 x 87.1 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2720 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1090 x 1830 x 4290 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 140 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4940 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 235/45-ZR17 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 315/45-ZR17 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové, 355 mm |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

