McLaren M 23
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | McLaren M 23 |
| Datum uvedení na trh: | 1976 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | McLaren |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 8 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 2993 ccm |
| Výkon motoru: | 366 kW / 491 koní při 11000 otáček |
| Točivý moment: | 881.4 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 86.4 x 86.4 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |










