McLaren MP4
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | McLaren MP4 |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | McLaren |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V10 |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Výkon motoru: | 499 kW / 669 koní při 6800 otáček |
| Točivý moment: | 705 Nm při 4500 otáček |
| Velikost válce | 86.1 x 87.1 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 7-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

