McLaren MP4
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | McLaren MP4 |
| Datum uvedení na trh: | 1998 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | McLaren |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 10 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 2998 ccm |
| Výkon motoru: | 597 kW / 801 koní při 17000 otáček |
| Točivý moment: | 649 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 86.1 x 87.1 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

