MG MG RV 8
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | MG MG RV 8 |
| Datum uvedení na trh: | 1996 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | MG |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 8 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 3900 ccm |
| Výkon motoru: | 142 kW / 190 koní při 6500 otáček |
| Točivý moment: | 245 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 80 x 82.8 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 8 (Front airbags. Side airbags.) |










