MG MGB
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | MG MGB |
| Datum uvedení na trh: | 1972 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | MG |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1798 ccm |
| Výkon motoru: | 73 kW / 98 koní při 5400 otáček |
| Točivý moment: | 149 Nm při 3000 otáček |
| Velikost válce | 80.3 x 88.9 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2320 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1260 x 1530 x 3900 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3510 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.5 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 8 (Front airbags. Side airbags.) |










