MG RV8
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | MG RV8 |
| Datum uvedení na trh: | 1995 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | MG |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Výkon motoru: | 142 kW / 190 koní při 6500 otáček |
| Točivý moment: | 431.21 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 80 x 82.8 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 8 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 217 km/h |

