MG TF 1.8
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | MG TF 1.8 |
| Datum uvedení na trh: | 2002 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | MG |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 1796 ccm |
| Výkon motoru: | 87 kW / 116 koní při 5500 otáček |
| Točivý moment: | 165 Nm při 3000 otáček |
| Komprese: | 10.5:1 |
| Velikost válce | 80.1 x 89.3 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2380 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1270 x 1640 x 3950 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3870 litrů |
| Objem nádrže: | 50 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.4 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 8 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Servisní interval: | 25000 km |

