MG TF 135
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | MG TF 135 |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | MG |
| Karoserie: | Kabriolet |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 1796 ccm |
| Výkon motoru: | 101 kW / 136 koní při 5000 otáček |
| Točivý moment: | 166 Nm při 5000 otáček |
| Velikost válce | 80 x 89.3 mm |
| Systém paliva: | Indirect injection, multi point |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2380 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1270 x 1630 x 3950 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3870 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 210/0 litrů |
| Objem nádrže: | 50 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 2 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 205 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 8.8 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 7.9 litrů na 100 kilometrů |
| Servisní interval: | 25000 km |

