MG TF
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | MG TF |
| Datum uvedení na trh: | 2004 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | MG |
| Karoserie: | Kabriolet |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 1588 ccm |
| Výkon motoru: | 87 kW / 116 koní při 6500 otáček |
| Točivý moment: | 145 Nm při 4700 otáček |
| Komprese: | 10.5:1 |
| Velikost válce | 80.1 x 79 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2380 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1270 x 1640 x 3950 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3870 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 210/1086 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 1520 kg |
| Objem nádrže: | 50 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 8 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 9.8 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 7.1 litrů na 100 kilometrů |
| Servisní interval: | 25000 km |

