MG X80
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | MG X80 |
| Datum uvedení na trh: | 2001 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | MG |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 4598 ccm |
| Výkon motoru: | 133 kW / 179 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 250 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 80 x 82.8 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 8 (Front airbags. Side airbags.) |

