MG ZR 1.8
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | MG ZR 1.8 |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | MG |
| Karoserie: | Hatchback |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 3 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1796 ccm |
| Výkon motoru: | 119 kW / 160 koní při 6900 otáček |
| Točivý moment: | 177 Nm při 4700 otáček |
| Komprese: | 10.5:1 |
| Velikost válce | 80 x 89.3 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín bezolovnatý 95 |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2510 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1430 x 1690 x 4020 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4220 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 304/1086 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 1550 kg |
| Objem nádrže: | 65 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 205/45-R17 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 205/45-R17 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 2 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 210 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 8.1 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 7.5 litrů na 100 kilometrů |
| Servisní interval: | 25000 km |

