MG ZS
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | MG ZS |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | MG |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1587 ccm |
| Výkon motoru: | 81 kW / 109 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 138 Nm při 4500 otáček |
| Velikost válce | 80 x 89.3 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2630 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1390 x 1690 x 4390 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4390 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Počet airbagů: | 2 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Servisní interval: | 25000 km |

